28.11.2021 - Yemek Kültürü - Yemek Tarifleri

Wagamama

wagamamaBugüne dek gördüğünüz hiçbir restorana benzemeyen wagamama, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde hizmet veriyor.

Sağlıklı ve besleyici mönüsüyle bambaşka bir yemek keyfi sunan wagamama’da özel eğitim almış çılgın servis elemanları görev yapıyor.

İstanbullular dünyanın en farklı restoranlarından biriyle tanıştı. Tüm dünyada “noodle uzmanı” olarak bilinen wagamama’nın, özel konsepti ve iç mekan tasarımıyla tüm dünyadaki yaklaşık 60 wagamama arasında en dikkat çekici restoran olacağı belirtiliyor. Kısacası, dünyanın noodle’cısı wagamama’nın yeni yıldızı İstanbul…

wagamama’nın keyifli ve eğlenceli ortamı başka hiçbir restoranda yok. wagamama benzersiz bir yaşam alanı aslında; burada yaşantınıza değil, günün koşuşturmacasına ara vererek sağlıklı ve besleyici bir yemek yiyorsunuz. Taze taze hazırlanan ve dumanı üzerindeyken servis edilen wagamama lezzetlerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Geniş ve uygun fiyatlı mönüsüyle her türlü damak zevkine hitap eden wagamama, yemek ve yaşamdan keyif alan herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor.

Restoranda İngiltere’deki merkezden özel olarak gelen şefler ve servis elemanları da açılış dönemi boyunca görev yapacak. Bu nedenle gerçek wagamama ruhunu yaşayacaksınız. Mönüden tasarıma kadar her şey orijinal ama İstanbul’a özel ve İstanbul gibi eşsiz. Geniş ve ferah mekanı, herkesin bir arada oturduğu sıra tarzı masalarıyla wagamama bugüne kadar benzerine rastlamadığınız bir konsepte sahip. Hemen hatırlatalım, sağlıklı ve besleyici yiyecekler sunan wagamama restoranlarında sigara içilmiyor.

Dünyanın en iyi noodle restoranı olarak bilinen wagamama 1992 yılından bu yana 9 ülkede yaklaşık 60 restoranla hizmet veriyor. İngiltere kökenli bir marka olan wagamama farklı konsepti, geniş mönü seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İngiltere’nin yanı sıra Avustralya, Belçika, Danimarka, Dubai, Hollanda, İrlanda, Yeni Zelanda’da faaliyet gösteren wagamama restoranlarında günde on binlerce kişiye hizmet veriliyor. wagamama Japonların geleneksel noodle anlayışını günümüzün modern batı dünyasının yaşam tarzıyla birleştiren kendine özgü ve benzersiz bir konsepte sahip bulunuyor. TimeOut dergisi tarafından “En İyi Aile Restoranları” arasında gösterilen ve dünyaca ünlü Zagat araştırma merkezi tarafından “Londra’nın En İyi Restoranı” seçilen wagamama, aynı zamanda İngiltere’nin “CoolBrand”leri arasında 3 kez yer alma başarısını göstermiş bulunuyor.

Mutfak Türü:Uzakdoğu Mutfağı
Adres:Kanyon Alışveriş Merkezi, Büyükdere Cad. No:185 4. Levent – Beşiktaş / İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Telefon:0212 353 04 74

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ