16.10.2021 - Yemek Kültürü - Yemek Tarifleri

Tepe Kahve (Çetinin Yeri)

ADRES
Eski Çeşme Yolu Üzeri (İzmir Yüksek Teknoloji Ensitüsü Sınırı) Gülbahçe Köyü Tepe Kahve Çetinin Yeri Urla/İZMİR
TELEFON
0(232) 772 81 91
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Tepekahve-Çetin’in Yeri 1957 yılında güzel İzmir’in Urla ilçesinin Kavaklıdere mevkiinde kurulmuştur. Her başarı gibi bizim başarımızın temelinde de, sevgi, samimiyet,özen ve emek vardır. Eski adı Tatar Çeşmesi olan restoranımıza rahmetli Süleyman dedemiz taze köy yumurtası bulmak için Tire ve Salihli’nin köylerini gezerek yaklaşık iki günlük alışveriş sonrasında taze köy yumurtalarıyla geri dönermiş. Bizde onun işine olan saygı ve sevgisini örnek alarak ‘Dededen toruna’ lezzetimizle seçkin müşterilerimizin özel damak tadına Urla’da yıllarca hitap ettik ve şimdi de hem Urla, hem Çeşme şubelerimizle müşterilerimize özel lezzetler sunmaya devam ediyoruz.

Geçmişten günümüze tüm kahvaltılarımızda ve yemeklerimizde organik ürünler kullanmaktayız. Kahvaltılarımızda kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz domates, biber, salatalık gibi sebzeleri sunuyoruz. Organik sebzelerimizin üzerine kullandığımız yağ ise; yeşil zeytinin, eski usul taş sıkma makinesinden elde edilmiş zeytinyağıdır.Kahvaltılarımızın,salatalarımızın bu denli leziz olmasındaki en önemli faktör; kullandığımız yeşil zeytinyağıdır. Öyle ki ,özel tatlarımızdan olan, kahvaltıda sunduğumuz yoğurtlu soslu kızartmanın lezzetinin sırrı ,kızartırken kullanılan bu zeytinyağında saklıdır.

Sadece kahvaltı değil namımıza nam katan,lezzeti dillerde dolaşan.Kuzu çevirmeden,oğlak tandıra, ızgara çeşitlerinden,gözlemeye nefis menülerimizle hem mideleri, hem gönülleri fethediyoruz.Yemek sonrasında ise tadını unutamayacağınız odun ateşinde pişen Tepekahve’ye özel Dibek Kahvesini önerebiliriz. “Gönül ne kahve ister, ne kahvehane.Gönül sohbet ister,kahve bahane” diyenlerdenseniz özel şark köşemizde Dibek Kahvesi içmenin keyfine varabilirsiniz.

İzmir ve İstanbul’un seçkin müşteri portföyüne sahip olan Tepekahve-Çetin’in Yeri, son 8 yıldır İyte personeli ve öğretim görevlilerine her gün değişik zeytinyağlı ve et yemekleri sunarak hizmet vermektedir. Yılbaşı ,sevgililer günü, özel aile yemekleri, doğum günü etkinliklerinizde siz değerli müşterilerimize ister restoranımızda isterseniz sizin dilediğiniz yerlerde Catering hizmeti vermekten onur duyarız.

Tepe Kahve (Çetinin Yeri) Tepe Kahve (Çetinin Yeri) Tepe Kahve (Çetinin Yeri)
Tepe Kahve (Çetinin Yeri)
Tepe Kahve (Çetinin Yeri)
Tepe Kahve (Çetinin Yeri)

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ